Temelleri 2000 yılının başlarında atılan Alyans Grup, 2004 yılından itibaren Zebzeci markası ile meyve ve sebze ihracatına
damgasını vurmuştur.

hedeflerimizi gerçekleştirmekten
gurur duyuyoruz

TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Alyans tarım faaliyetine 2000 yılında Antalya toptancı hal kompleksi 49 numaralı komisyonda başlamıştır. Devamında 683 numaralı tesisinde; çalışkanlığı, iş disiplini ve yılların verdiği tecrübeyle öncelikle turizm bölgeleri olan Akdeniz ve Ege Bölgesi otelleri, tatil köyleri, market ve hipermarket zincirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2004 yılından itibaren Zebzeci markası ile yaş sebze ve meyve ihracatında Antalya’nın hızlı büyüyen firmalarında birisi olup, Alyans markası ile birçok ihracat firmasının ürün tedarikçiliğini yapmaktadır.

Zebzeci; 2008 yılından itibaren başta Romanya, Polonya, Slovenya, Avusturya, Almanya, Rusya, Belarus, Litvanya, Letonya ile Dünya’nin birçok ülkesinde, 11.000 m² kapalı alanı ile yıllık 10.000 ton mal ihraç etmektedir.

Her türlü yaş sebze ve meyveyi tüketicinin ihtiyaçlarına göre 500 gr’dan 25 kg’a kadar paketleyebilen makineleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

tecrübe her zaman en yüksek kaliteyi sunar

ALYANS R A D İ K A L    K O R U M A ZEBZECİ

Alyans ve Zebzeci tescilli markamız, kalite ve sevkiyatta müşteri ve tüketicilerimiz için 3100 çiftçimizle 50.000 m² ‘nin üzerinde seraların izlenebilirliğini sağlamış, kurumsallaşmanın önemini ve gerekliliğini, artan müşteri talebini daha hijyenik, daha güvenilir ve zamanında yerine getirebilme sorumluluğunu benimsemiş, sektörde saygın bir kurum haline gelmiştir. Müşterimizin ve bu sektörle ilgilenen herkesi tesisimizde ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyacağız.

Etik; Yaptığımız işte Şeffaflık, Hesap Verebilirlik ve Disiplin vardır.
Bağlılık; Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevreye ödün vermeden bağlılık.
Yenilikçi Olmak; Mükemmeliyet, Yenilikçilik ve Gelişim.

Misyon, Vizyon & Değerler
Alyans-Zebzeci faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her çalışanımız, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmetler üretmek.
Sektör genelinde hizmet veren firmaların arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.
Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

İlk Günkü Tazelikte